Een Kleine Anatomie
De Dansers




SPEELT OOK OP
VR 17 OKT. 2025 om 10:00 in STADSSCHOUWBURGEen vrolijke reis door het lichaam met dans en livemuziek
In Een Kleine Anatomie brengen vier spelers het lichaam in kaart en leren ze het beter kennen. Met dans en live muziek maken ze een reis langs alle ledematen, sensaties en gevoelens die bij het lichaam horen.
In het begin gaat dat nog braaf, maar al snel kruipt de speelse ontdekkingsdrang erin. De voeten vliegen van de vloer, de duimen dansen alle kanten op en de spelers klimmen op elkaars schouders. Ook de stem doet mee: er wordt gezongen, gegromd, geniest en af en toe wat gepraat.
Samen met het publiek ontdekken de spelers dat onze lichamen allemaal verschillend zijn. Soms passen ze perfect in elkaar, soms zit er net een grote teen in de weg.
choreografie: Josephine van Rheenen i.s.m. de spelers / live muziek en compositie: Hans Vermunt / performers: Anna Bentivegna, Arturo Vargas, Hans Vermunt, Maxime Smeets / dramaturgie: Moniek Merkx / artistiek advies: Guy Corneille
| DATUM | VR 17 OKT. 2025 |
| UUR | 14:00 |
| TITEL | EEN KLEINE ANATOMIE |
| UITVOERDER | DE DANSERS |
| LOCATIE | STADSSCHOUWBURG |
| PRIJS | 6 EUR |
| DUUR | 00U50 |
| DOELGROEP | 3DE KLEUTER |
| GENRE | THEATER |